Turku

PL 23
20100 Turku

0207 103 300
turku@workpower.fi

Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

Ossi Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

ossi.saarela@workpower.fi
040 669 7566

Joonas Silvennoinen

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

joonas.silvennoinen@workpower.fi
044 770 8618

Leena Saari

Toimialapäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

leena.saari@workpower.fi
044 565 4343

Rekrytointi

Petri Räsänen

HR-koordinaattori
Kuljetus ja Logistiikka

petri.rasanen@workpower.fi
044 089 7919

Tommi Suhonen

HR-koordinaattori
Kuljetus ja Logistiikka

tommi.suhonen@workpower.fi
040 069 3335

Eve Uusisalo

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

eve.uusisalo@workpower.fi
040 655 2232

Saara Kolkka

HR-koordinaattori
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

saara.kolkka@workpower.fi
040 194 9888

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä