WorkPower palveluksessasi

WorkPower on rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntija. WorkPowerlaisiin saat yhteyden alla olevilla yhteystiedoilla ja toimipisteidemme tiedot löydät ylävalikon Yhteystiedot-otsikon alta. Ollaan yhteydessä 👋

Helsinki

Eva Kuikka

Toimialapäällikkö
Rakennus

eva.kuikka@workpower.fi
040 582 4082

Pete Laakso

Toimialapäällikkö
Johto- ja toimihenkilöt

pete.laakso@workpower.fi
040 626 7665

Aki Mäki-Arvela

Toimialapäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

aki.maki-arvela@workpower.fi
045 123 3713

Noora Vainikka

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

noora.vainikka@workpower.fi
040 551 4122

Joonas Silvennoinen

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

joonas.silvennoinen@workpower.fi
044 770 8618

Joona Jokinen

Asiakkuuspäällikkö
Koulutusratkaisut

joona.jokinen@workpower.fi
040 865 1333

Teemu Rantanen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

teemu.rantanen@workpower.fi
040 544 1110

Raine Stenberg

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

raine.stenberg@workpower.fi
040 195 6960

Timo Launonen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

timo.launonen@workpower.fi
040 660 2275

Mari Uusluoto

(vanhempainvapaalla) Asiakkuuspäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

mari.uusluoto@workpower.fi
050 436 5452

Tampere

Matti Helin

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

matti.helin@workpower.fi
045 123 3714

Anne Hölsö

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

anne.holso@workpower.fi
044 020 5057

Lasse Lehtinen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

lasse.lehtinen@workpower.fi
040 676 2121

Mika Ilkko

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

mika.ilkko@workpower.fi
040 626 2675

Jyväskylä

Jouni Juvonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

jouni.juvonen@workpower.fi
044 033 3259

Laura Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

laura.saarela@workpower.fi
040 620 2445

Elina Forssell

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

elina.forssell@workpower.fi
040 706 9967

Niina Riikonen

(vanhempainvapaalla) Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

niina.riikonen@workpower.fi
045 111 0029

Pori

Leena Saari

Toimialapäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

leena.saari@workpower.fi
044 565 4343

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa - yksilöllisiä ratkaisuja rekrytointiin ja työnhakuun.

Ole yhteydessä