fbpx

WorkPower palveluksessasi

WorkPower on rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntija. WorkPowerlaisiin saat yhteyden alla olevilla yhteystiedoilla ja toimipisteidemme tiedot löydät ylävalikon Yhteystiedot-otsikon alta. Ollaan yhteydessä 👋

Helsinki

Aki Mäki-Arvela

Toimialapäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

aki.maki-arvela@workpower.fi
045 123 3713

Eva Kuikka

Toimialapäällikkö
Rakennus

eva.kuikka@workpower.fi
040 582 4082

Linda Wäst-Handolin

Toimialapäällikkö
Johdon ja toimihenkilöiden rekrytointipalvelut

linda.wast@workpower.fi
040 5870 583

Noora Vainikka

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

noora.vainikka@workpower.fi
040 551 4122

Mari Uusluoto

Asiakkuuspäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

mari.uusluoto@workpower.fi
050 436 5452

Joonas Silvennoinen

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

joonas.silvennoinen@workpower.fi
044 770 8618

Timo Launonen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

timo.launonen@workpower.fi
040 660 2275

Raine Stenberg

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

raine.stenberg@workpower.fi
040 195 6960

Joona Jokinen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

joona.jokinen@workpower.fi
040 865 1333

Tampere

Matti Helin

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

matti.helin@workpower.fi
045 123 3714

Anne Hölsö

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

anne.holso@workpower.fi
044 020 5057

Lasse Lehtinen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

lasse.lehtinen@workpower.fi
040 676 2121

Jyväskylä

Niina Riikonen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

niina.riikonen@workpower.fi
045 111 0029

Jouni Juvonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

jouni.juvonen@workpower.fi
044 033 3259

Pori

Leena Saari

Toimialapäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

leena.saari@workpower.fi
044 565 4343

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa - yksilöllisiä ratkaisuja rekrytointiin ja työnhakuun.

Ole yhteydessä