Jyväskylä

Yliopistonkatu 23
40100 Jyväskylä

Puh: 0207 103 350 (Yhteyshenkilöiden yhteystiedot löydät alta)
(arkisin klo: 8-16)

Jyväskylän toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Yliopistonkatu 23. Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

Jouni Juvonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

jouni.juvonen@workpower.fi
044 033 3259

Laura Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

laura.saarela@workpower.fi
040 620 2445

Elina Forssell

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

elina.forssell@workpower.fi
040 706 9967

Niina Riikonen

(vanhempainvapaalla) Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

niina.riikonen@workpower.fi
045 111 0029

Rekrytointi

Santeri Lahdelma

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

santeri.lahdelma@workpower.fi
040 688 6545

Linda Pölkki

(vanhempainvapaalla) HR-konsultti
Rakennus

linda.polkki@workpower.fi

Sandra Häyrinen

HR-koordinaattori
Rakennus

sandra.hayrinen@workpower.fi
040 653 7398

Anniina Jussila

HR-koordinaattori
Rakennus

anniina.jussila@workpower.fi
040 531 4419

Heidi Pulkkinen

HR-koordinaattori
Rakennus

heidi.pulkkinen@workpower.fi
045 125 2737

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä