Jyväskylä

Yliopistonkatu 23
40100 Jyväskylä

Puh: 0207 103 350 (Yhteyshenkilöiden yhteystiedot löydät alta)
(arkisin klo: 8-16)

Jyväskylän toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Yliopistonkatu 23. Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Jouni Juvonen

Jouni Juvonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

jouni.juvonen@workpower.fi
044 033 3259

Teollisuus HR-konsultti Elina Forssell

Elina Forssell

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

elina.forssell@workpower.fi
040 706 9967

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Niina Riikonen

Niina Riikonen

(opintovapaalla) Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

niina.riikonen@workpower.fi
045 111 0029

Kuljetus ja logistiikka HR-konsultti Ossi Saarela

Ossi Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

ossi.saarela@workpower.fi
040 669 7566

Rekrytointi

Anniina Jussila

HR-konsultti
Rakennus

anniina.jussila@workpower.fi
040 531 4419

Heidi Pulkkinen

HR-konsultti
Rakennus

heidi.pulkkinen@workpower.fi
045 125 2737

Santeri Lahdelma

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

santeri.lahdelma@workpower.fi
040 688 6545

Maiju Majamaa

HR-koordinaattori
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

maiju.majamaa@workpower.fi
0406537398

Rakennus HR-konsultti Linda Pölkki

Linda Pölkki

(vanhempainvapaalla) HR-konsultti
Rakennus

linda.polkki@workpower.fi

Tommi Suhonen

HR-konsultti
Kuljetus ja Logistiikka

tommi.suhonen@workpower.fi
040 069 3335

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä