Jyväskylä

Yliopistonkatu 23
40100 Jyväskylä

Puh: 0207 103 350
(arkisin klo: 8-16)

Jyväskylän toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Yliopistonkatu 23. Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

Jouni Juvonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

jouni.juvonen@workpower.fi
044 033 3259

Niina Riikonen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

niina.riikonen@workpower.fi
045 111 0029

Rekrytointi

Elina Forssell

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

elina.forssell@workpower.fi
040 706 9967

Laura Saarela

HR-konsultti
Rakennus

laura.saarela@workpower.fi
040 620 2445

Linda Pölkki

HR-konsultti
Rakennus

linda.polkki@workpower.fi
045 1252 737

Riikka Remes

HR-koordinaattori
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

riikka.remes@workpower.fi
040 688 6545

Jere Ollinen

HR Trainee
Rakennus

jere.ollinen@workpower.fi
040 531 4419

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä