Helsinki

Runeberginkatu 43
00100 Helsinki

0207 103 320
helsinki@workpower.fi

Helsingin toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Runeberginkatu 43. Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

Aki Mäki-Arvela

Toimialapäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

aki.maki-arvela@workpower.fi
045 123 3713

Eva Kuikka

Toimialapäällikkö
Rakennus

eva.kuikka@workpower.fi
040 582 4082

Linda Wäst-Handolin

Toimialapäällikkö
Johdon ja toimihenkilöiden rekrytointipalvelut

linda.wast@workpower.fi
040 5870 583

Joona Jokinen

Asiakkuuspäällikkö
Koulutusratkaisut

joona.jokinen@workpower.fi
040 865 1333

Raine Stenberg

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

raine.stenberg@workpower.fi
040 195 6960

Noora Vainikka

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

noora.vainikka@workpower.fi
040 551 4122

Timo Launonen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

timo.launonen@workpower.fi
040 660 2275

Mari Uusluoto

Asiakkuuspäällikkö (äitiyslomalla)
Terveydenhuolto / Palvelut

mari.uusluoto@workpower.fi
050 436 5452

Joonas Silvennoinen

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

joonas.silvennoinen@workpower.fi
044 770 8618

Ossi Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

ossi.saarela@workpower.fi
040 669 7566

Niko Ruotanen

Asiakkuuspäällikkö
Johto- ja toimihenkilöt

niko.ruotanen@workpower.fi
040 194 7577

Rekrytointi

Päivi Seitz

HR-konsultti
Rakennus

paivi.seitz@workpower.fi
040 620 8554

Teemu Rantanen

HR-konsultti
Rakennus

teemu.rantanen@workpower.fi
040 544 1110

Linda-Maija Sillanmäki

HR-koordinaattori
Rakennus

linda-maija.sillanmaki@workpower.fi
040 775 1055

Ellen Böök

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

ellen.book@workpower.fi
044 7164 779

Aleksandra Jounila

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

aleksandra.jounila@workpower.fi
040 585 5717

Vilma Heino

HR-konsultti
Terveydenhuolto / Palvelut

vilma.heino@workpower.fi
040 621 4660

Miia Kulmala

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

miia.kulmala@workpower.fi
044 740 0024

Saara Hahl

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

saara.hahl@workpower.fi
040 5586793

Sanni Heikkilä

HR Trainee
Terveydenhuolto / Palvelut

sanni.heikkila@workpower.fi
040 1952209

Nelli Heikkinen

HR-konsultti
Teollisuus

nelli.heikkinen@workpower.fi
044 747 7005

Jaana Inkiläinen

HR-koordinaattori
Teollisuus

jaana.inkilainen@workpower.fi
+358 40 6377437

Elina Hynninen

HR-koordinaattori
Johto- ja toimihenkilöt

elina.hynninen@workpower.fi
044 745 5170

Margarita Kevänen

HR-koordinaattori
Kuljetus ja Logistiikka

margarita.kevanen@workpower.fi
040 069 3335

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä