Helsinki

Runeberginkatu 43
00100 Helsinki

0207 103 320
helsinki@workpower.fi

Helsingin toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Runeberginkatu 43. Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

Aki Mäki-Arvela

Toimialapäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

aki.maki-arvela@workpower.fi
045 123 3713

Eva Kuikka

Toimialapäällikkö
Rakennus

eva.kuikka@workpower.fi
040 582 4082

Joonas Silvennoinen

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

joonas.silvennoinen@workpower.fi
044 770 8618

Linda Wäst-Handolin

Toimialapäällikkö
Johdon ja toimihenkilöiden rekrytointipalvelut

linda.wast@workpower.fi
040 5870 583

Mari Uusluoto

Asiakkuuspäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

mari.uusluoto@workpower.fi
050 436 5452

Noora Vainikka

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

noora.vainikka@workpower.fi
040 551 4122

Saku Happonen

Toimialapäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

saku.happonen@workpower.fi
040 069 3335

Rekrytointi

Aleksandra Jounila

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

aleksandra.jounila@workpower.fi
040 585 5717

Heta Rohkimainen

HR-konsultti
Johto- ja toimihenkilöt

heta.rohkimainen@workpower.fi
040 630 8101

Ossi Saarela

HR-konsultti
Kuljetus ja Logistiikka

ossi.saarela@workpower.fi
040 669 7566

Päivi Seitz

HR-konsultti
Rakennus

paivi.seitz@workpower.fi
040 620 8554

Timo Launonen

HR-konsultti
Teollisuus

timo.launonen@workpower.fi
040 660 2275

Berit Alifrosti

HR-koordinaattori
Johto- ja toimihenkilöt

berit.alifrosti@workpower.fi
044 745 5170

Ellen Böök

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

ellen.book@workpower.fi
044 7164 779

Nelli Heikkinen

HR-koordinaattori
Teollisuus

nelli.heikkinen@workpower.fi
044 747 7005

Miia Kulmala

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

miia.kulmala@workpower.fi
044 740 0024

Teemu Rantanen

HR-koordinaattori
Rakennus

teemu.rantanen@workpower.fi
040 544 1110

Vilma Heino

HR-koordinaattori
Terveydenhuolto / Palvelut

vilma.heino@workpower.fi
040 621 4660

Vilma Kauppala

HR-koordinaattori
Rakennus

vilma.kauppala@workpower.fi
040 198 3888

Karoliina Rainio

HR-koordinaattori
Kuljetus ja Logistiikka

karoliina.rainio@workpower.fi
044 089 7919

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä