Tampere

Hammareninkatu 7
33100 Tampere

0207 103 300
tampere@workpower.fi

Tampereen toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Hammareninkatu 7. Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Teollisuustiimin Jonna, Camilla ja Mira

Myynti ja tilaukset

Anne Hölsö

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

anne.holso@workpower.fi
044 020 5057

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Matti Helin

Matti Helin

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

matti.helin@workpower.fi
045 123 3714

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Lasse Lehtinen

Lasse Lehtinen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

lasse.lehtinen@workpower.fi
040 676 2121

Rakennusalan HR Trainee Ira Martin

Ira Martin

Myyntikonsultti
Rakennus

ira.martin@workpower.fi
040 676 6383

Rekrytointi

Rakennus HR-konsultti Juuli Viitala

Juuli Viitala

HR-konsultti (äitiyslomalla)
Rakennus

juuli.viitala@workpower.fi
040 590 2825

Rakennus HR-konsultti Katja Metsäkylä

Katja Metsäkylä

HR-konsultti
Rakennus

katja.metsakyla@workpower.fi
044 7475 295

Rakennusalan HR-koordinaattori Jasmi Hietanen

Jasmi Hietanen

HR-konsultti
Rakennus

jasmi.hietanen@workpower.fi
040 646 2426

Katri Mäkinen

HR-koordinaattori
Rakennus

katri.makinen@workpower.fi
040 832 4363

Mikko Laaksonen

HR-koordinaattori
Rakennus

mikko.laaksonen@workpower.fi
040 572 3535

Sami Pasori

HR-koordinaattori
Rakennus

sami.pasori@workpower.fi
040 667 9544

Teollisuus HR-konsultti Jonna Kanerva

Jonna Kanerva

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

jonna.kanerva@workpower.fi
045 139 7492

Teollisuus HR Trainee Camilla Lehto

Camilla Lehto

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

camilla.lehto@workpower.fi
040 516 9393

Venla Vesala

HR Trainee
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

venla.vesala@workpower.fi
040 579 4648

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä