Tampere

Hammareninkatu 7
33100 Tampere

0207 103 300
tampere@workpower.fi

Tampereen toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Hammareninkatu 7. Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Teollisuustiimin Jonna, Camilla ja Mira

Myynti ja tilaukset

Anne Hölsö

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

anne.holso@workpower.fi
044 020 5057

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Matti Helin

Matti Helin

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

matti.helin@workpower.fi
045 123 3714

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Lasse Lehtinen

Lasse Lehtinen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

lasse.lehtinen@workpower.fi
040 676 2121

Mikko Laaksonen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

mikko.laaksonen@workpower.fi
040 626 2675

Rakennusalan HR Trainee Ira Martin

Ira Martin

Myyntikonsultti
Rakennus

ira.martin@workpower.fi
040 676 6383

Kuljetus ja logistiikka HR-konsultti Ossi Saarela

Ossi Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

ossi.saarela@workpower.fi
040 669 7566

Rekrytointi

Rakennus HR-konsultti Katja Metsäkylä

Katja Kälviäinen

HR-konsultti
Rakennus

katja.kalviainen@workpower.fi
044 747 5295

Rakennusalan HR-koordinaattori Jasmi Hietanen

Jasmi Hietanen

HR-konsultti
Rakennus

jasmi.hietanen@workpower.fi
040 646 2426

Katri Mäkinen

HR-koordinaattori
Rakennus

katri.makinen@workpower.fi
040 832 4363

Teollisuus HR-konsultti Jonna Kanerva

Jonna Kanerva

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

jonna.kanerva@workpower.fi
045 139 7492

Teollisuus HR Trainee Camilla Lehto

Camilla Lehto

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

camilla.lehto@workpower.fi
040 516 9393

Tommi Suhonen

HR-konsultti
Kuljetus ja Logistiikka

tommi.suhonen@workpower.fi
040 069 3335

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä