Tampere

Kuninkaankatu 30 A
33100 Tampere

0207 103 300
tampere@workpower.fi

Tampereen toimipisteemme sijaitsee osoitteessa Kuninkaankatu 30 A. Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

Anne Hölsö

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

anne.holso@workpower.fi
044 020 5057

Matti Helin

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

matti.helin@workpower.fi
045 123 3714

Lasse Lehtinen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

lasse.lehtinen@workpower.fi
040 676 2121

Rekrytointi

Juuli Viitala

HR-konsultti
Rakennus

juuli.viitala@workpower.fi
040 590 2825

Katja Metsäkylä

HR-konsultti
Rakennus

katja.metsakyla@workpower.fi
044 7475 295

Jenna Rantanen

HR-konsultti
Rakennus

jenna.rantanen@workpower.fi
040 667 9544

Jasmi Hietanen

HR-konsultti
Rakennus

jasmi.hietanen@workpower.fi
040 646 2426

Ira Martin

HR-koordinaattori
Rakennus

ira.martin@workpower.fi
040 676 6383

Jonna Kanerva

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

jonna.kanerva@workpower.fi
045 139 7492

Camilla Lehto

HR-koordinaattori
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

camilla.lehto@workpower.fi
040 516 9393

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä