Kuopio

PL 709
70100 Kuopio

0207 103 300
kuopio@workpower.fi

Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Henkilöstöpalveluyrityksen työntekijöitä.

Myynti ja tilaukset

Teollisuus HR-konsultti Elina Forssell

Elina Forssell

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

elina.forssell@workpower.fi
040 706 9967

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Jouni Juvonen

Jouni Juvonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

jouni.juvonen@workpower.fi
044 033 3259

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Niina Riikonen

Niina Riikonen

(opintovapaalla) Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

niina.riikonen@workpower.fi
045 111 0029

Rekrytointi

Anniina Jussila

HR-konsultti
Rakennus

anniina.jussila@workpower.fi
040 531 4419

Heidi Pulkkinen

HR-konsultti
Rakennus

heidi.pulkkinen@workpower.fi
045 125 2737

Maiju Majamaa

HR-koordinaattori
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

maiju.majamaa@workpower.fi
0406537398

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä