Kuopio

PL 709
70100 Kuopio

0207 103 300
kuopio@workpower.fi

Ota yhteyttä rekrytoinnin, henkilöstövuokrauksen ja ulkoistuksen asiantuntijoihimme.

Myynti ja tilaukset

Teollisuus HR-konsultti Elina Forssell

Elina Forssell

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

elina.forssell@workpower.fi
040 706 9967

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Jouni Juvonen

Jouni Juvonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

jouni.juvonen@workpower.fi
044 033 3259

Rakennus HR-konsultti Laura Saarela

Laura Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

laura.saarela@workpower.fi
040 620 2445

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Niina Riikonen

Niina Riikonen

(vanhempainvapaalla) Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

niina.riikonen@workpower.fi
045 111 0029

Rekrytointi

Santeri Lahdelma

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

santeri.lahdelma@workpower.fi
040 688 6545

Anniina Jussila

HR-koordinaattori
Rakennus

anniina.jussila@workpower.fi
040 531 4419

Heidi Pulkkinen

HR-koordinaattori
Rakennus

heidi.pulkkinen@workpower.fi
045 125 2737

Kuinka voimme auttaa?

Tukenasi ja tavoitettavissa työelämän haasteissa - yksilöllisiä ratkaisuja juuri sinulle.

Ole yhteydessä