Tampere

Hammareninkatu 7
33100 Tampere, Finland

+358 207 103 300
tampere@workpower.fi

Our Tampere office is located at Hammareninkatu 7. Contact our recruitment, staffing and outsourcing experts!

Teollisuustiimin Jonna, Camilla ja Mira

Sales and orders

Anne Hölsö

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

anne.holso@workpower.fi
044 020 5057

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Matti Helin

Matti Helin

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

matti.helin@workpower.fi
045 123 3714

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Lasse Lehtinen

Lasse Lehtinen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

lasse.lehtinen@workpower.fi
040 676 2121

Rakennusalan HR Trainee Ira Martin

Ira Martin

Myyntikonsultti
Rakennus

ira.martin@workpower.fi
040 676 6383

Recruitment

Rakennus HR-konsultti Juuli Viitala

Juuli Viitala

HR-konsultti (äitiyslomalla)
Rakennus

juuli.viitala@workpower.fi
040 590 2825

Rakennus HR-konsultti Katja Metsäkylä

Katja Metsäkylä

HR-konsultti
Rakennus

katja.metsakyla@workpower.fi
044 7475 295

Rakennusalan HR-koordinaattori Jasmi Hietanen

Jasmi Hietanen

HR-konsultti
Rakennus

jasmi.hietanen@workpower.fi
040 646 2426

Katri Mäkinen

HR-koordinaattori
Rakennus

katri.makinen@workpower.fi
040 832 4363

Mikko Laaksonen

HR-koordinaattori
Rakennus

mikko.laaksonen@workpower.fi
040 572 3535

Teollisuus HR-konsultti Jonna Kanerva

Jonna Kanerva

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

jonna.kanerva@workpower.fi
045 139 7492

Teollisuus HR Trainee Camilla Lehto

Camilla Lehto

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

camilla.lehto@workpower.fi
040 516 9393

Venla Vesala

HR Trainee
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

venla.vesala@workpower.fi
040 579 4648

How can we help you?

If you need guidance in employment matters or tailored solutions for your staffing needs, our experts are here for you!

Contact us