WorkPower at your service

WorkPower specialises in recruitment, staffing and outsourcing services. Our contact details are provided below. For office-specific details, please see the Contact section. We look forward to hearing from you! 👋

Joryn Olli, Anja ja Jenni ulkona

Helsinki

Rakennus Toimialapäällikkö Eva Kuikka

Eva Kuikka

Toimialapäällikkö
Rakennus

eva.kuikka@workpower.fi
040 582 4082

Pete Laakso

Toimialapäällikkö
Johto- ja toimihenkilöt

pete.laakso@workpower.fi
040 626 7665

MediPower Toimialapäällikkö Aki Mäki-Arvela

Aki Mäki-Arvela

Toimialapäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

aki.maki-arvela@workpower.fi
045 123 3713

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Noora Vainikka

Noora Vainikka

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

noora.vainikka@workpower.fi
040 551 4122

Kuljetus ja logistiikka Asiakkuuspäällikkö Joonas Silvennoinen

Joonas Silvennoinen

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

joonas.silvennoinen@workpower.fi
044 770 8618

Rakennus asiakkuuspäällikkö Joona Jokinen

Joona Jokinen

Koulutuspäällikkö
Koulutusratkaisut

joona.jokinen@workpower.fi
040 865 1333

Rakennus HR-koordinaattori Teemu Rantanen

Teemu Rantanen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

teemu.rantanen@workpower.fi
040 544 1110

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Raine Stenberg

Raine Stenberg

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

raine.stenberg@workpower.fi
040 195 6960

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Timo Launonen

Timo Launonen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus

timo.launonen@workpower.fi
040 660 2275

MediPower Asiakkuuspäällikkö Mari Uusluoto

Mari Uusluoto

Asiakkuuspäällikkö
Terveydenhuolto / Palvelut

mari.uusluoto@workpower.fi
050 436 5452

Tampere

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Matti Helin

Matti Helin

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

matti.helin@workpower.fi
045 123 3714

Anne Hölsö

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

anne.holso@workpower.fi
044 020 5057

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Lasse Lehtinen

Lasse Lehtinen

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

lasse.lehtinen@workpower.fi
040 676 2121

Jyväskylä

Rakennus Asiakkuuspäällikkö Jouni Juvonen

Jouni Juvonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

jouni.juvonen@workpower.fi
044 033 3259

Rakennus HR-konsultti Laura Saarela

Laura Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Rakennus

laura.saarela@workpower.fi
040 620 2445

Teollisuus HR-konsultti Elina Forssell

Elina Forssell

Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

elina.forssell@workpower.fi
040 706 9967

Teollisuus Asiakkuuspäällikkö Niina Riikonen

Niina Riikonen

(vanhempainvapaalla) Asiakkuuspäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

niina.riikonen@workpower.fi
045 111 0029

Pori

Teollisuus Toimialapäällikkö Leena Saari

Leena Saari

Toimialapäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

leena.saari@workpower.fi
044 565 4343

How can we help you?

Guidance and tailored solutions for your staffing and job search needs.

Contact us