Turku

PL 23
20100 Turku, Finland

+358 207 103 300
turku@workpower.fi

Contact our recruitment, staffing and outsourcing experts.

Sales and orders

Kuljetus ja logistiikka HR-konsultti Ossi Saarela

Ossi Saarela

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

ossi.saarela@workpower.fi
040 669 7566

Kuljetus ja logistiikka Asiakkuuspäällikkö Joonas Silvennoinen

Joonas Silvennoinen

Asiakkuuspäällikkö
Kuljetus ja Logistiikka

joonas.silvennoinen@workpower.fi
044 770 8618

Teollisuus Toimialapäällikkö Leena Saari

Leena Saari

Toimialapäällikkö
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

leena.saari@workpower.fi
044 565 4343

Recruitment

Petri Räsänen

HR-koordinaattori
Kuljetus ja Logistiikka

petri.rasanen@workpower.fi
044 089 7919

Tommi Suhonen

HR-koordinaattori
Kuljetus ja Logistiikka

tommi.suhonen@workpower.fi
040 069 3335

Teollisuus HR Trainee Eve Uusisalo

Eve Uusisalo

HR-konsultti
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

eve.uusisalo@workpower.fi
040 655 2232

Saara Kolkka

HR-koordinaattori
Teollisuus / Johto- ja toimihenkilöt

saara.kolkka@workpower.fi
040 194 9888

How can we help you?

If you need guidance in employment matters or tailored solutions for your staffing needs, our experts are here for you!

Contact us